ביטוח בריאות בספרטה סוכנות לביטוח – אתם קובעים את סל הבריאות שלכם ושל משפחתכם.

המטרה העיקרית של ביטוח הבריאות הפרטי היא לספק את הצורך של כולנו לשקט, שלווה וחיים חסרי דאגות. הביטוח שמספקת לנו קופות החולים אינו מספיק וישנם לא מעט כיסויים, תרופות וטיפולים שלא נכללים בו.

ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים:

ניתוחים בארץ ובחו"ל.
השתלות.
תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי.
מחלות קשות.
סיעוד.
אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

כיצד מורכב ביטוח בריאות בישראל:

1. הרובד הבסיסי  – חוק ביטוח בריאות ממלכתי:
חוק המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית, לפיו זכאי כל תושב בישראל להיות חבר באחת מקופות החולים עפ"י רצונו ולהיות מכוסה בסל של שירותים רפואיים בסיסיים. חוק הבריאות הממלכתי חשוב וחיוני ומעניק סל שירותים בסיסיים אך מתאים בעיקר לטיפול במחלות שגרתיות, בדיקות, חיסונים ועוד. גם שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים, לא מכסים את כל הצרכים הרפואיים להם אנו זקוקים או חלילה עלולים להזדקק בעתיד.

2. הרובד המורחב – שב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים):
תקנון המעניק מגוון שירותים רפואיים נוספים כגון: רפואת שיניים, בדיקות הריון, בדיקות תקופתיות וכו', אשר אינם מכוסים במסגרת החוק וניתן להצטרף אליהם בצורה וולנטרית בתוספת תשלום. לדוגמא: "כללית מושלם", "מכבי זהב", "מאוחדת עדיף", "לאומית ועוד".

3. הרובד הפרטי – ביטוח בריאות פרטי:
חוזה ביטוח בין המבוטח לבין חברת הביטוח המעניק מגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי.

 בספרטה סוכנות לביטוח תתואם לכם פוליסת ביטוח הבריאות המתאימה ביותר ע"י יעוץ והדרכה של הצוות המקצועי.  כאשר מדובר בטיפולים מיוחדים, מורכבים או יקרים (כגון: ניתוחים, השתלות, טיפולים רפואיים בחו"ל, תרופות יקרות ואף טיפול סיעודי) מערכת הביטוח הפרטית מעניקה את המענה הראוי שמגיע לכם.

על מנת לקבל יעוץ אישי בנושא אנא צור קשר עם ינון אהרוני  טל: 0543331110