ביטוח חברות ליסינג ציי רכב וקולקטיבים בספרטה סוכנות לביטוח

בספרטה סוכנות לביטוח מחלקת ציי רכב הנותנת שירותי ביטוח תוך שימת דגש על הגינות, שירות ומחירים תחרותיים וניסיון רב. המחלקה פעילה ומבטחת ציי רכב וחברות ליסינג של חברות רבות מהמובילות במשק הישראלי כגון: יורודרייב, אדיר בסט, קאנטרי שירותי ליסינג, תמיר השכרת רכבחנית השכרת רכב, בלו סקיי השכרת רכב ועוד.
חברות ליסינג אלו נהנים ממקצועיותו של ינון אהרוני ומטופלים ע"י נציגים קבועים במשרד המתמחים בטיפול ציי רכב בתחומי השירות והתביעות.

ללקוחות ציי רכב הטבות ייחודיות החוסכות זמן יקר ומשאבים רבים, כגון: טלפונים ישירים לכל מחלקה, קבלת העתק פוליסות בפקס ובאי-מייל, מימון תעודות חובה בטלפון וקבלתם לאחר מס' דקות בפקס. טיפול בתביעות  ע"י צוות עו"ד מיומן – בכל מקרה של תביעה לקוח ייפנה ישירות למחלקת התביעות של ציי הרכב בטלפון ישיר לצורך מסירת הודעה וטיפול בתביעה.
השירות כולל כיסויים הייחודיים לציי רכב, קולקטיבים וחברות ליסינג.

ספרטה היא סוכנות חיתום המפיקה את הפוליסות בעצמה תוך שילוב תנאים מיוחדים ואפשרויות יצירתיות הניתנות ע"י חברות הביטוח למספר מצומצם ביותר של סוכנויות.
הסוכנות מספקת אפשרויות משתנות לביטוחיי רכב מקיף, עם עלויות השתתפות עצמית מגוונות, על מנת למזער נזקים במיקרי אובדן או גניבה. 

תהליך הצעות המחיר הינו מהיר ביותר עקב התנאים המיוחדים ותהליכי החיתום שיש לסוכנות ספרטה עם חברות הביטוח.

הסוכנות עושה שימוש משכיל במערכות הביטוח ובתעריפי קולקטיב שונים.
ככל שביטוח הרכב לקולקטיב מונה יותר רכבים, המחירים תחרותיים יותר.

ביטוח חברות ליסינג וקולקטיבים נימצא במגמת עלייה בשנים האחרונות לצורך יעול וחיסכון של ציי הרכב השונים. ביטוח ציי הרכב מהווה חלק משמעותי מתקציב הניהול של צי הרכב וכל חיסכון בביטוח צי הרכב מגדיל את ריווחיות החברה וכדאיות החזקת הרכב.
בספרטה ביטוחים מקבלים טיפול אישי וליווי צמוד בעת טיפול בתביעות ע"י המחלקה המישפטית בהנהלתה של עו"ד נופר סורול.
  • ציי רכב: מ-40 רכב ומעלה
  • קולקטיב: מ-100 רכבים ומעלה.

על מנת לקבל יעוץ אישי בנושא אנא צור קשר עם ינון אהרוני  טל: 0543331110