ביטוח מנהלים בספרטה סוכנות לביטוח

ביטוח מנהלים הינו למעשה תוכנית ביטוח פנסיונית, המספקת מענה עדכני לכל אדם המבקש גמישות מירבית בהבטחת הכנסתו העתידית.
יתרונה של פוליסת ביטוח המנהלים היא העובדה שהיא מאושרת כקופת ביטוח לשכירים לפי תקנות מס הכנסה.
הכוללת חיסכון לגיל פרישה וביטוח חיים למקרה מוות ואו אובדן כושר עבודה.דבר שמהווה צבירת חיסכון וביטחון בתיכנון העתידי של המשפחה והחיים המקצועיים.

ביטוח מנהלים מורכב מתחומים אלו:

1. חסכון – משלב הפרשות של העובד ושל המעביד שמיועדים הן לצרכי פיצויים וכן עבור תגמולים ומוכרות ע"פ תקנות מס הכנסה בצורה מקסימלית ורווחית. חשוב לדעת כי כספי הפרישה מהווים חסכון ומנוהלים ע"י יועצי השקעות מיומנים שמגדילים את התשואה האפקטיבית.
2. ביטוח כיסוי אובדן כושר עבודה – מספק הכנסה במקרה שבו המבוטח חלה או עבר תאונה שלא מאפשרת לו לעבוד במקצועו. מרבית חברות הביטוח משלמות במקרה של אובדן כושר עבודה עד כשבעים וחמישה אחוזים משכר הברוטו של המבוטח וממשיכה בהפרשות המבוטח לחסכון לעת פרישה.
3. ביטוח חיים –  במקרה של מוות יקבלו בני משפחתו ושאירו סכום כסף או קיצבה הולמת. המבוטח ראשי לקבוע מראש את הסכום ללא קשר בין הכנסתו בפועל ועל סמך סכום הפוליסה.

פוליסת ביטוח מנהלים שווה בדרך כלל 18.33% מהשכר החודשי שלך ברוטו.
כל חודש, 12 חודשים בשנה, עד גיל הפרישה. מתוך זה, המעסיק יכול להיות שותף בהפקדות של 13.33%. זוהי הטבה כספית משמעותית.
+ הסכום החודשי לביטוח מנהלים מורכב מהפקדות שלך ושל המעסיק. גם אתה וגם המעסיק נהנים מהטבות מס על ההפקדות.
+ בפוליסת ביטוח מנהלים באפשרותך לחלק את הסכום החודשי בין חיסכון פנסיוני לטווח ארוך לבין תשלומי ביטוח חיים מסוגים שונים – אובדן כושר עבודה או מוות, בכפוף למגבלות הקבועות בחוק.

ע"מ לבדוק את המסלול המתאים לכם אנו מזמינים אתכם למשרדי ספרטה סוכנות לביטוח לפגישת יעוץ עם היועץ הפנסיוני שיבהיר לכם את ההסכם הביטוחי ויפרוס את הדרך לחיים רגועים ובטוחים יותר לכם וליקירכם.

חשוב לדעת:
+ זכויותיו של המבוטח מעוגנות בחוזה אישי בניגוד לקרן פנסיונית המעוגנת בתקנון אחיד לכל חבריה.
+ כל מבוטח יכול לעבור מחברת ביטוח אחת לאחרת ללא תשלוח קנסות כמו גם יכולתו של המבוטח לעבור בין המסלולים השונים בהתאם לשינויים בחייו הפרטיים והמקצועיים ועל פי דרישתו.
+ גם במקריי החלפת עבודה או משרה ניתן לנייד את הפוליסה בהתאם לצורך.

על מנת לקבל יעוץ אישי בנושא אנא צור קשר עם ינון אהרוני  טל: 0543331110