ביטוח רכב יוקרה אינו שונה בבסיסו מביטוח מקיף של רכב רגיל. אך מגיע לידי ביטוי בעיקרו במסלול מיוחד הכולל תנאי חיתום יותר נוקשים.

בסוכנות ספרטה תמצא את ינון אהרוני פרטנר בעל נסיון, ידע וקשרים עם חברות הביטוח המבטחות רכב יוקרה ורכבים ביבוא אישי בביטוח מקיף.

ספרטה היא סוכנות חיתום המפיקה את הפוליסות בעצמה תוך שילוב תנאים מיוחדים ואפשרויות יצירתיות הניתנות ע"י חברות הביטוח למספר מצומצם ביותר של סוכנויות.

תהליך הצעות המחיר ברכבי יוקרה הינו מהיר ביותר עקב התנאים המיוחדים ותהליכי החיתום המתקדמים שיש לסוכנות ספרטה עם חברות הביטוח.
לסוכנות זכות חיתום במחירים מיוחדים ללקוחותיה ויכולת החלטה עצמאית בניהול הפוליסה. 

לינון אהרוני ניסיון רב שנים בנושא קודי רכב לרכבי יבוא ויוקרה כמו גם היכולת לתפור חבילת ביטוח מקיפה לרכבי יוקרה במחירים אטרקטיביים.
כמו כן ניסיון רב שנים ביבוא חלקים וחלפים לרכבי יוקרה בדרך מהירה ויעילה אף יותר יותר מן הסוכנויות המייבאות. קשרים רבים בענף הרכב היוקרתי ובניהול תביעות מורכבות של רכבי יוקרה בניהול  עו"ד מוסמך.

קיימות הגדרות שונות בין חברות הביטוח מה ייחשב כרכב יוקרה ברובם כל רכב מעל 250,000 ש"ח יחשב ככזה. מעבר לכך ישנה חלוקה נוספת של סוגי הרכב ע"מ להבדיל בין רכבי היוקרה השונים כגון: רכב ספורט, רכב מנהלים, רכבי שטח וכדומה.

כל רכב יוקרה מייצג סוג של סיכון לחברת הביטוח מעבר למחיר.

לדוגמא: נסיעה בשטח של רכב שטח מעלה את הסיכון.
רכב ספורט שעשוי להיות מהיר ומסוכן.
מבחינה סטטיסטית רכב יוקרה מועד לנסיונות גניבה רבים ולכן דורשות חברות הביטוח תנאים מורכבים יותר כתנאי מקדים לרכישת ביטוח מקיף.

המיגונים לרכב יוקרה מורכבים מאזעקה, אימובילייזר, קודנית ואיתוראן, בחלקם מותקנים באופן אוטומטי ברכבי יוקרה.

חברות הביטוח נוטות לייקר את עלות ההשתתפות העצמית בשל ערכו הכספי הגבוה של הרכב. דבר שמוביל לפרמיה יקרה יותר מהפרמיה עבור ביטוח מקיף רגיל.

כמו כן אין מוסכי הסדר וחברות הביטוח מקפידות ובררניות באשר לנהגים שמתקבלים למסלול ביטוח ובנוסף במקרים רבים נוספת הגבלת גיל מעל מ-30.

למרות שמדובר בכיסוי זהה, ישנם מספר גורמים מכריעים המשפיעים גובה הפרמיה:
1.מספר הנוהגים הרשומים ברכב לא יעלה על 4.
2.גיל הנוהגים ברכב בין 24 ל – 65.
3.וותק נהיגה לא פחות משנתיים.
4.העדר תביעות מוכח 3 שנים (על-ידי אשור מבטח)
5.העדר רישום פלילי.

הפוליסה עבור ביטוח רכב יוקרה נחשבת יקרה ומורכבת במיוחד, ולכן חשוב לבדוק היטב מהם הפרמטרים לקביעת הפרמיה ומהם הכיסויים הניתנים במסגרתה.

ספרטה סוכנות לביטוח מתמחה כבר שנים ארוכות בנושא מכוניות יוקרה ומכוניות יבוא. והיום כשאנו עדים להתרחבות השוק המקומי של יבוא רכב אישי פרטי. יכולה הסוכנות לסייע רבות בתחום.

בקצרה ביטוח לרכב יוקרה:
1. רכבי יוקרה יוגדרו לרוב ממחיר הנע בין 250 אלף ש"ח ומעלה.
2. ישנן חברות ביטוח ישיר אשר נמנעות מלבטח (לרוב בהגעה לגובהמחיר רכב בשווי 400 אלף ₪ ומעלה)
3. ישנה העדפה והקפדה על מבוטחים בעלי רקע ביטוח נקי בתחום.

ובאופן כללי, ניתן לומר כי תנאי החתימה על ביטוח לרכבים יוקרתיים הינו
נוקשה וקפדני יותר מביטוח רכב סטנדרנטי ודורש ניסיון וידע כמו גם יכולת עבודה עם מספר חברות ביטוח במקביל.

על מנת לקבל יעוץ אישי בנושא אנא צור קשר עם ינון אהרוני  טל: 0543331110